Skip links

Máme moře nápadů.

Jsme nová vlna digitálních agentur. Jako agentura se ale tak úplně necítíme. Baví nás umění, vymýšlení kreativního řešení, moderní technologie a ‘internety’. Práce nás nedrží na jednom místě, proto plujeme Prahou. Dohromady nás můžeš potkat snad úplně všude. To co děláme si fakt jako užíváme a věříme tomu!

Vizuální styly a logotypy

Vytváříme branding, který udává směr vaší značce. Zakládáme si na funkčním řešení vizuálního stylu, estetickém dojmu a jednoduché zapamatovatelnosti značky.

Fotografie a videa

Zlatá doba sociálních sítí, internetů a sdílení je v plném proudu. Věříme, že autentické fotografie a působivá videa komunikující směrem k zákazníkovi v dnešním světě skvěle fungují. Sýýýr!

Weby a aplikace

Weby od nás letí a nespadnou. Jednoduše se používají, protože jsou optimalizované pro mobilní zařázení, mají dobrou pozici v Googlu a jsou vždy naprototypované. Slova jako: usecase, wireframe, UI/UX nebo mobile first prostě milujeme!

Kreativní kampaně

Obsah kampaně stavíme na silných stránkách značky, s ohledem na aktuální trendy. Navrhujeme strategie, které směřují správnými kanály k cílovým skupinám tak, aby výsledky byly měřitelné a prodávaly.

Tvorba textů

Jsme zastánci výstižných sloganů, které baví, upoutají pozornost, posílí vztah k značce a hlavně prodávají. Pomůžeme vám lépe prezentovat příběhy vaší značky tak, aby fungovaly v digitálním světě.

Grafika a ilustrace

Vymýšlíme kreativní řešení, která jsou praktická a fungují s ohledem na vhodně zvolený styl. Baví nás komunikace k zákazníkovi skrz grafický design, který je pro nás důležitou předností.
V jednoduchosti je síla!

Plnou Prahou vpřed.

    Bad Request:This endpoint has been retired

Plujeme v tom s vámi.

Teď už jen napis@wavely.cz